Lauko durys | Durų gamyba pagal užsakymą Vilniuje|Montavimas|Kainos—Durys1.LT 
+370 (685) 05590


Lauko durys

kainos nuo 320 €
Metalinis lakštas 2mm: dažytas milteliniu gruntu, milteliniais dažais
Staktos apdaila su tarpine
Durų apšiltinimas
Sandarinimo juosta
Stačiakampis vamzdis 40*20 mm Stakta vamzdis 80*40 mm
Vidaus skydas
Užpildas akmens vata Paroc

Mūsų lauko durų privalumai

Iš lauko pusės naudojamas metalinis lakštas 2 mm. Gaunama tvirta ir stabili konstukcija. Dažymui naudojami dažai skirti lauko salygoms. Todėl dažai neišblunka. Naudojamas miltelinis antikorozinis gruntas, kuris apsaugo metalinę konstrukciją nuo korozijos.

Garantija 5 metai.

Iš vidaus naudojama vandeniui atspari beržinė fanera (elementai nr 4, 5, 6). Fanera impregnuota: Skaidrus arba tonuotas HYDROPLUS serijos antiseptikas spygliuočiui – efektyviai apsaugo nuo grybelio, pamėlynavimo. Siekiant išvengti produkto rūgimo (vartojant ilgesnį laiką), rekomenduojamą naudoti biocidą XA4051 – 2%. Užnešamas purkštuvu arba teptuku.

Išfasavimai: 1l, 3l, 10l, 25l. Fanera nulakuota. Skaidrus HYDROGOLD serijos vandeniu skiedžiamas tiksotropinis viršutinio sluoksnio lakas. Skirtas langų rėmų bei kitų medinių lauko gaminių dažymui, naudojant HYDRO GOLD sistemą. Labai atsparus atmosferos poveikiui, elastingas, puikiai išsilieja, nenubėga. Turi efektyvų UV spindulių filtrą. Užnešamas oriniu, “Airmix”, beoriu ar elektrostatiniu purkštuvu. Blizgesys: 30.

Konstrukcijai naudojama tarpinė (elementas 8) is lauko pusės ir iš vidaus, dėl to stakta žiemos metu nerasoja. Vidaus skydas neturi kontaktų su metaline konstrukcija, padarytas oro tarpas (elementai 5, 6) dėl to durys žiemos metu neperšala.

Durų užpildas: akmens vata Paroc ir poliuretaninės putos(elementas 7)

Naujos namo įėjimo durys dažnai būna žymiai patrauklesnio dizaino ir geriau izoliuoja garsą bei šilumą nei senosios. Senų, išsiklaipsčiusių durų pakeitimas naujomis – tai gera investicija, siekiant apsaugoti namus nuo įsibrovėlių ir sumažinti šildymo išlaidas. Jei statote namą, rekomenduojame apsvarstyti galimybę įsigyti labiausiai energiją taupančias duris. Rinkdamiesi lauko duris, visų pirma įvertinkite klimato sąlygas ir namo dizainą – tai padės susiaurinti įėjimo durų pasirinkimą.

Lauko durys – tai Jūsų namų vizitinė kortelė, todėl iš mūsų siūlomų patikimų, kokybiškų ir šiuolaikinio dizaino durų tikrai rasite sau tinkančias. Naujausiomis technologijomis pagamintos lauko durys apsaugotos nuo atmosferos poveikio, drėgmės, yra patvarios ir ilgaamžiškos. Tik svarbu atminti, kad jokios durys nesuteiks šimtaprocentinio saugumo, nes įsilaužėliai gali į namą patekti pro langus ar balkonus, todėl visur svarbu pasirūpinti patikimais užraktais.

Visi lauko durų tipai turi savų pliusų ir minusų, belieka apsispręsti, kokios durys Jums labiausiai tiks. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, duris siūlome pasirinkti iš šių tipų:

 • Medžio masyvo su universalia plieno ar aliuminio konstrukcija, arba stiklo ir vinilo konstrukcija – šios durys vis dar išlieka viena populiariausių įėjimo durų rūšių;
 • Durys iš stiklo paketų – puikus izoliacijos, saugumo ir estetikos derinys, savo ilgaamžiškumu prilygtantis plieninėms durims;
 • Plieninės durys – idealus pasirinkimas, jei svarbiausias kriterijus renkantis išorines duris yra saugumas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas, o ne estetinis vaizdas;
 • Vinilo durys – pasižymi stipriomis izoliacinėmis savybėmis, yra praktiškos ir ekonomiškos.
 • Šarvinės durys – populiariausias šių dienų pasirinkimas, jų didžiausi privalumai – ilgaamžė ir tiksliai pagaminta metalinė konstrukcija.
 • Tai tik keletas iš daugelio lauko durų tipų, kuriuos Jums galime pasiūlyti, asortimentą nuolat plečiame ir esame pasirengę pasiūlyti duris, geriausiai tiksiančias prie Jūsų namo dizaino, pageidaujamo saugumo lygio ir atmosferos poveikio. Jei sunku apsispręsti, kreipkitės į mus ir padėsime išsirinkti optimaliausią durų sprendimą.

  Mes gaminame ir montuojame duris Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Kokybiškų durų kaina tik nuo 320 EUR.

  Į kainą Vilniuje įskaičiuota:

  • Durų angos matavimas;
  • Durų gamyba pagal jūsų pasirinktą projektą;
  • Durų pristatymas į objektą;
  • Durų montavimas;