Rūsio Durys | Durys pagal užsakymą — Durys1.LT 
+370 (685) 05590


Rūsio Durys

nuo 170 €
Stakta: stačiakampis vamzdis, plėno lakštas 2mm
dažymas antikorozinis gruntas
varčia: 40*20 stačiakampis vamzdis vyriai: 20mm diametro su atraminiais guoliais
pilkos spalvos

Siūlome Jums įvairių rūšių patikimas duris rūsiams, kurias iš mūsų asortimento galėsite išsirinkti pagal savo poreikius. Šios durys rūsiams užtikrina estetikos, saugumo ir privatumo funkcijas – o tai viskas, ko kiekvienam iš Jūsų reikia.

Mūsų siūlomos durys rūsiams yra keletos rūšių, kiekvienos turinčios konkrečias funkcijas ir dizainą. Jei gyvenate nuosavame name, galite rinktis namų savininkų pamėgtas duris rūsiams iš interjero į eksterjerą, dažyto plieno ar plastikines duris.

Nors durys rūsiams yra pakankama naujovė rinkoje, jos žymiai ilgaamžiškesnės ir saugesnės. Vienintelis jų galimas trūkumas – tai, kad karts nuo karto jas gali tekti nudažyti, jei jos pagamintos iš dažyto plieno. Kitavertus, galite rinktis plastikines duris rūsiams, kurių nereikės dažyti – jos taip pat bus ilgaamžiškos ir patikimos.

Rūsio duris patariame rinktis su kuo didesnio saugumo spynomis, kurias sunku išlaužti, o taip pat pravartu viduje palikti senąsias duris, ir iš šorės įstatyti naujas; dvigubos durys – dviguba apsauga.

Visais laikais būstų savininkai buvo suinteresuoti įsigyti ne tik kokybiškas, patikimas duris, bet tuo pačiu ir teikiančias gerą estetinį vaizdą. Tas pats galioja ir rūsio durims, todėl pasirinkę plienines duris rūsiams ne tik džiaugsitės jų ilgaamžiškumu, bet ir puikiu estetiniu vaizdu.

Durų gamintojai nuolat tobulina technologijas ir medžiagas tam, kad sukurti kokybiškas, naujausių dizaino tendencijų duris. Atrodytų, kad tai tik rūsio durys – bet netgi jos gali tapti stilinga Jūsų namo puošmena!

Patikimumas, ilgaamžiškumas, kokybė ir puikus estetinis vaizdas – tai pagrindinės savybės, dėl kurių galėsite būti tikri įsigiję duris rūsiams pas mus!