Šarvuotos durys | Durys pagal užsakymą — Durys1.LT 
+370 (685) 05590


Šarvuotos durys

Mūsų lauko durų privalumai

Metalinė durų konstrukcija pagaminta iš stačiakampio vamzdžio plieno lakštų 1.5*2 mm, todėl durų konstrukcija yra tvirta, stabili ir nesideformuoja
Ant metalinės varčios konstrukcijos tvirtinami apdailos skydai kartu su užpildu (pusiau kieta akmens vata Paroc), tai užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją
Durų stakta tvirtanama 8 taškuose metaliniais ankeriais 10 mm
Papildomai siūlome vidaus apdailą, kuri uždengia metalinę staktą ir sienos kraštus iš buto pusės
Vidaus apdaila gali buti su sandarinimo juosta, kuri ženkliai pagerina garso ir šilumos izoliaciją. Apdailos kaina priklauso nuo angos pločio ir sienos storio.

Šarvuotos durys skirtos tam, kad užtikrintų Jūsų ir Jūsų turto saugumą. Mūsų siūlomos įvairių modelių šarvuotos durys – tai aukščiausius durų saugumo reikalavimus atitinkančios durys, puikiai tiksiančios Jūsų namui ar butui. Garsą ir šilumą izoliuojančios apsauginės įėjimo į vidaus patalpas durys seniai tapo ir įvaizdžio dalimi – tvarkingos, modernios ir sandarios durys suteikia malonesnį estetinį vaizdą, o tuo pačiu atspindi ir patį šeimininką.

Šarvinės durys apjungia naujausias technologijas su praktine nauda ir patraukliu dizainu. Šios durys teikia veiksmingą apsaugą nuo šalčio, nepalankių oro sąlygų ir triukšmo. Jas lengva valyti ir prižiūrėti, o kokybė visokeriopai pateisina kainą.

Prekiaujame išorės ir vidaus šarvuotomis durimis: vidaus durys skirtos patalpų apsaugai vidaus sąlygomis – butams, biurams, o išorės šarvuotos durys, skirtos patalpų apsaugai lauko sąlygomis – namams, kotedžams.

Šarvuotos durys pagamintos iš plieno ir geležies lydinio bei kitų priemaišų, todėl tokio tipo durys atsparios įsilaužimams ir mechaniniams pažeidimams. Vienos šarvuotos durys brangesnės, kitos pigesnės – tai priklauso nuo jų profilio ir lakštų suvirinimo būdo, nes lakštą prie profilio galima tvirtinti keliais būdais: ištisine siūle arba trijuose taškuose.

Vienas iš svarbiausių šarvuotų durų elementų – vyriai. Jie gali būti išoriniai arba vidiniai, nuo jų taip pat priklauso durų patikimumas – duris su vidiniais vyriais nuimti sunkiau nei su išoriniais.

Renkantis sustiprintos konstrukcijos plienines duris, svarbu pasirūpinti ir spynomis – tvirtomis ir sunkiai išlaužiamomis. Jos klasifikuojamos pagal atsparumą įsilaužimams, o kainos proporcingos atitinkamai durų klasei.

Mūsų siūlomos šarvuotos durys yra ne tik skirtingų saugumo lygių, bet ir dizainų bei spalvų. Jų išorės apdaila gali būti miltelinis dažymas, laminatas, faniera, medienos masyvas, PVC plėvelė ir daug daugiau.

Durų apdailos pasirinkimas priklauso nuo Jūsų skonio ir lėšų, tik patariame pirmenybę teikti durų apsaugos lygiui, o ne grožiui. Tinkamas saugumo, grožio ir kainos santykis – teisingo šarvuotų durų pasirinkimo garantas.